Kermi – Producent wysokiej jakości grzejników!

Trzeba przyznać, że pomimo powszechności urządzeń, jakimi są grzejniki, rzadko kto zwraca na nie uwagę i sprawdza wszelkie parametry przed zakupem. Nie jest to jednak dobre podejście. Dobrze dobrane grzejniki bowiem nie tylko mają wpływ na estetykę wnętrza, ale także i na wydajność, poczucie ciepła, szybkość nagrzewania – o czym nie każdy wie i pamięta. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na co zwracać uwagę podczas wyboru grzejników oraz dlaczego akurat te marki Kermi cieszą się tak dużym zainteresowaniem – koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem!

Wysoka jakość w parze z niebanalnym designem, czyli wszystko o grzejnikach Kermi!

Wybierając grzejniki czy to do łazienki, czy do pokoju dziennego, kuchni czy sypialni wiele osób „kupuje je oczami”. Najważniejsza dla nich jest niebanalna, pasująca do ogólnej stylistyki aranżacji estetyka. Oczywiście nie ma w tym nic złego i dziwnego! Wszystkie elementy wyposażenia powinny być zgodne z gustem domowników. Jednak warto pochylić się również nad parametrami technicznymi, które pomogą określić i odróżnić dobry produkt od tego gorszego.

Z całą pewnością godne polecenia są grzejniki Kermi! Spełniają one wymagania, nawet najbardziej wymagających klientów w obszarze i estetyki i parametrów. Powinniśmy opis grzejników tych rozpocząć od estetyki, jednak w gruncie rzeczy to nie ona jest najważniejsza. Wyróżnikiem tych modeli jest bowiem wysoka efektywność energetyczna. Przede wszystkim grzejniki Kermi mają wysoką moc grzewczą, którą uzyskują nawet przy niskiej temperaturze zasilania. Dzięki grzejnikom tego renomowanego producenta mają one wpływ na ograniczenie zużycia ciepła przy zachowaniu wysokiego komfortu, który jest tak ważny.

grzejnik Kermi

Kermi – grzejniki dla każdego!

Bez różnicy czy chodzi o aranżację nowego mieszkania, czy też modernizację, kwestie wyglądu i estetyki elementów domowego wyposażenia są niezwykle ważne. Jest to niezmiernie istotne dziś! Od współczesnych urządzeń oczekujemy bowiem o wiele więcej niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Powinny one mieć więcej funkcji i np. grzejniki oprócz oddawania optymalnie ciepła, powinny pełnić też funkcję dekoracyjną.

W ofercie marki Kermi znajdują się modele, które ze względu właśnie na walory wizualne, idealnie wpiszą się w estetykę pomieszczeń nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych. Sprawdzą się także we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim, retro czy loftowym. W ofercie znajdują się modele, które to nie tylko różnią się wzornictwem, ale także i formą czy kształtem. Wybierać można między produktami, które są typowo klasyczne i eleganckie oraz pionowymi i poziomymi.

To właśnie ta różnorodność sprawia, że grzejniki Kermi pozwalają na urządzenie wnętrza swoich marzeń, bez pójścia na kompromisy! Nie bez powodu grzejniki Kermi właśnie znajdują się na szczycie rankingów wnętrzarskich, które tworzone są przez architektów i projektantów wnętrz na całym świecie!

Technologia oszczędzania energii zastosowana w grzejnikach

Instalacja grzewcza w XXI nie może dostarczać ciepła, bez dbałości o oszczędność energetyczną. Nie chodzi w tym stwierdzeniu tylko o oszczędność pieniędzy związaną z niższymi rachunkami, ale także i o kwestie ochrony klimatu, które dla nikogo współcześnie nie powinny być obojętne.

Unikalna technologia x2 sprawia, że grzejniki Kermi są w stanie współpracować z każdym źródłem ciepła! Z tego względu w sekcji grzejników płytowych, to właśnie one wyznaczają kierunek działania i standardy innym konkurencyjnym firmom.

Zamień stary grzejnik na Kermi!

Wiele osób odkłada zmianę starego grzejnika na nowy w nieskończoność. Obawa ta związana jest przede wszystkim z poniesieniem sporych kosztów, a także i z niewiedzą dotyczącą nowoczesnych grzejników modernizacyjnych.

Warto uzmysłowić sobie, że grzejniki stare, które mają często kilkadziesiąt lat, nie są wydajne. Mają duże osady z kamienia i właśnie ze względu na nie, nie są w stanie osiągnąć pełnej mocy grzewczej. Jednocześnie przy niższym oddaniu ciepła, zużywają tyle samo energii. Po wielu latach pracy nie są już wydajne, z każdym rokiem ogrzewanie nimi, staje się za to coraz bardziej kosztowne.

Wymiana grzejników na nowe ma wpływ nie tylko na estetykę pomieszczeń, ale także i na oszczędności związane z ogrzewaniem.

Eksperci podkreślają, że grzejniki modernizacyjne Kermi idealnie pasują nawet do starych przyłączy. Montaż ich jest prosty i szybki, a same grzejniki dostępne są w przystępnych cenach.

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o odnawialnych źródłach energii, kolektorach słonecznych, panelach fotowoltaicznych, pompach ciepła. Jest to niewątpliwie kierunek, którym warto, jest podążać. Jednak biorąc pod uwagę jednakowo kwestie oszczędności oraz ekologii – wymiana grzejników na nowe się szybciej zwróci, a nowoczesne grzejniki modernizacyjne ograniczają emisję substancji szkodliwych do środowiska.