Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Dziś, gdy ktoś modernizuje ubikację i chce to zrobić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, że lepiej jest wydać więcej i oprócz funkcjonalności cieszyć się także doskonałą stylistyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się ogromną stabilnością, odpornością a także prostym montażem. Świetnie pasują do toalet standardowych, jak również tych zaaranżowanych w trendzie nowoczesnym. Z uwagi na różnorakie kształty oraz odmienny design każdy może wyszukać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% oraz proste czyszczenie bez zastosowania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie oraz zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia oczekiwania klientów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek oraz przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z kompozycją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, niż znane nam dotąd miski WC. Stanowi to rozwiązanie zwłaszcza zalecane do wnętrz modernistycznych. Sprawdzi się także w wnętrzach o niewielkim metrażu, bowiem optycznie zwiększa przestrzeń. Z uwagi na brak styczności z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już standardem a także stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie trzeba martwić się niemiły huk powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Wystarczy delikatnie pchnąć, by deska zamknęła się sama, dyskretnie i bezpiecznie!

Miski podwieszane idealnie sprawdzają się w współczesnych pomieszczeniach, w jakich szczególną rolę odgrywają rozwiązania nietypowe oraz wysoce estetyczne. – Montaż z użyciem stelaża podtynkowego umożliwia na schowanie zbiornika oraz poprawę estetyki łazienki.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą aranżacji właściwej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Doskonały design w zestawieniu z najwyższym stopniem higieny to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie włącznik spłukujący. Dużą korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Ponadto można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie klozet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne czyszczenie i zdezynfekowanie tej części miski, która jest niewidzialna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele baterii. Dobry płyn oczyszczający oraz szczotka oczywiście ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud nagromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana także bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), które zapewniają łatwy przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i jednakowo spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.